איך מייצרים השקעה משתלמת מחקלאות, התיישבות וגוש 3865?

תוכן עניינים

בעולם שלנו היום, ישנן הזדמנויות השקעה מרובות בתחומי הנדל"ן, בסטארט-אפ, במסחר הפיזי וכן גם בבורסה. וברוב הפעמים למשקיע הפוטנציאלי, יהיה מאוד קשה להבין היכן בדיוק כדאי לו להשקיע את כספו, האם ההזדמנות שניצבת בפניו היא בהכרח הזדמנות משתלמת או שאולי מדובר בבור ללא תחתית. בדיוק בשביל זה החלטנו לספר לכם איך דווקא השקעה נדל"נית בגוש 3865 יכולה להיות אחת ההשקעות המשתלמות עבורכם? ואולי גם ההשקעה הכי משתלמת שתעשו!

השקעה בקרקע חקלאית – אחת ההשקעות החכמות ביותר שתוכלו לעשות בחייכם!

כל אדם שמוציא את כספו האישי אל עבר השקעה פוטנציאלית, רוצה לראות בסופו של דבר רק דבר אחד – את כספו חוזר ולא סתם כך חוזר, אלא חוזר עם רווח נאה במיוחד ואם אפשרי – אז תוך טווח זמן קצר. אבל, אם הזמן הנדרש לקבלת הרווח הוא ארוך יותר או שאולי – ארוך מאוד, אז לפחות שההשקעה שהאדם יניב מכך תהיה באמת משתלמת.

אז מדוע כדאי להשקיע דווקא בקרקע חקלאית? ואיך ההשקעה הזו יכולה להיות אחת ההשקעות החכמות ביותר שתעשו בחייכם?

בשביל להבין זאת, צריך קודם כל להבין מהי המשמעות של קרקע חקלאית במדינת ישראל ואיך ניתן לנצל לטובה תהליכי הפשרה של קרקע. לצורך הדוגמה אנחנו נשתמש בגוש 3865.

 

הסוד להשקעה נדל"נית חכמה: הפשרת קרקעות חקלאיות!

מאז הקמת המדינה, החלה המדינה לאפשר לקרקעות להפוך לישובים וערים חדשים, כאשר התהליך הזה נקרא: "הפשרת קרקע", ואילו שמדובר בקרקע שלא היה עליה כלום, והיא מיועדת מעתה לצורכי בניה ופיתוח.

מכיוון שהאוכלוסייה גדלה ומתרחבת הביקוש למקום מגורים – הולך וגדל, ומומחים ישראלים סבורים כי ב-40 השנים הקרובות, אוכלוסיית ישראל תכפיל את עצמה ותעמוד על כ-20 מיליון נפש. בעצם, נוצר חוסר עצום במיקום למגורים ולבניה, כאשר, מדובר בקרקעות חדשות שחייבות לעבור תהליך הפשרה.

 

קרקע מופשרת – רווח עתידי!

כנראה שלרובנו המגמה היא דיי ברורה! בעתיד הלא רחוק בכלל, מדינת ישראל תצטרך להפשיר קרקעות מחוסר ברירה, והדבר יצריך בניה לצורכי מגורים ופיתוח מסחר ומקומות עבודה חדשים.

ובזמן שכולנו מבינים את הפוטנציאל הטמון בנדל"ן חדש שעתיד להיבנות, חלקנו יודעים כי קרקעות שהופשרו לצורכי בניה הופכות ליקרות מאוד והסיבה ברורה – אבל מעטים מבינים שקרקעות חקלאיות יהיו חייבות להפוך לקרקעות בנייה (בעתיד הלא רחוק), והן עתידות להניב רווחים גבוהים מאוד למשקיעים, זאת בדיוק הסיבה שאם יש לכם את ההזדמנות להשקיע בקרקע משתלמת ואיכותית, אז מיקום נכון ומתאים של קרקע חקלאית יניב עבורכם את ההשקעה המשתלמת.

 

השקעה נכונה – זו השקעה בקרקע 3865

כאשר רוצים לוודא שההשקעה בקרקע חקלאית תהיה בעתיד הקרוב השקעה משתלמת, חשוב מאוד לבחור קרקע שנמצאת במיקום אסטרטגי מרכזי וקרובה לתשתיות השונות, כדי שיהיה הכי נוח להפשיר אותה ולערוך בה בנייה. גוש 3865 זו בדיוק הקרקע המשתלמת להשקעה, מכיוון שהיא ממוקמת במקום אסטרטגי ומתפתח ויש כבר באזור בנייה קיימת ותשתיות מרכזיות, מה שבהחלט יהפוך את הקרקע כאחת הקרקעות המשתלמות ביותר להפשרה ולהתיישבות חדשה.

קרקע חקלאית בגוש 3865, הממוקמת בגדרה היא קרקע שיש לה ביקוש למגורים ולפרנסה בסביבה הקיימת, ואין ספק כי כל המשקיע בקרקע הזו – יזכה לרווח המיטבי.