דרך אפקטיבית יותר למצוא שירות לקוחות

כולנו צריכים מדי פעם שירות לקוחות של גוף מסוים. זה יכול להיות חברת תקשורת סלולרית, ספק האינטרנט שלנו, חברת הביטוח או אפילו מוסד ממשלתי מסוים לצורך בירור או ביצוע פעולות. לפעמים אנחנו חושבים שאם יש לנו אינטרנט בו אפשר לבצע חיפוש מכל טלפון או מחשב, אז החיים שלנו הופכים להיות הרבה יותר קלים. כל מה שאנחנו צריכים לעשות זה לחפש את זה בגוגל וישר נמצא, נכון? אז זהו, שלא בטוח.

לא מספיק רק חיפוש באינטרנט כדי למצוא בית עסק

היום כדי למצוא שירות לקוחות דומינוס פיצה או כל חברה אחרת, לא מספיק לרשום את זה בגוגל. זה יכול להפנות אתכם ליעדים אחרים, לתת לכם מספרי טלפון לא עדכניים או לא רלוונטיים למקום מגוריכם, ובכלל להביא לכם חברה אחרת. לכן, אתם חייבים לגשת לאתר שמוציא לכם בדיוק את פרטי ההתקשרות לחברה שאתם באמת צריכים – שירות בקליק!

היום מחפשים שירות לקוחות טוב יותר

פעם היינו מסתמכים על מגזינים, שבועונים וספרי טלפונים כדי למצוא מספר או כתובת של בית עסק מקומי או ארצי. לא עוד! דרך האתר שירות בקליק ניתן למצוא היום כל מוסד, ציבורי או פרטי, ממשלתי או עירוני, עסקי או כל הגדרה אחרת. צריכים את הטלפון של שירות לקוחות דומינוס פיצה? אולי מספר הטלפון של חברת ביטוח הרכב? כאן זו הכתובת לכל פרטי ההתקשרות לכל חברה וגוף עסקי וציבורי בישראל!

למה למצוא את שירות הלקוחות שאתם צריכים דרך האתר?

ראשית, זה יתרון גדול לחפש גוף עסקי או ציבורי דרך האתר שירות בקליק. אתם לא צריכים לשלם שקל עבור השירות – זה מוענק בחינם לכל תושב, אזרח ולקוח בישראל. שנית, זוהי הדרך הבטוחה ביותר ליצור התקשרות אפקטיבית עם הגופים שאתם באמת צריכים, ולא להסתמך על ספרי טלפונים, עלונים, עיתונים, 144 או אפילו חיפוש בגוגל. האתר הזה ממוקד במה שאתם צריכים, בצורה מדויקת וחסרת פשרות. שלישית – זה לא רק מביא לכם את מספר הטלפון של הסניף הספציפי של אותה חברה ספציפית שאתם צריכים – זה ממש מביא לכם את כל הדרכים העדכניות והאפשריות ליצירת קשר! זה אומר מייל, פקס, אתר בית, מסנג'ר, וואצאפ עסקי, עמוד פייסבוק ועוד! כל חברה ודרכי ההתקשרות שהיא מספקת!

איך יוצרים התקשרות נכונה

נכון, לפעמים יהיה זה נכון ולמעשה הדרך היחידה להתקשר למספר הטלפון של אותה חברה שאתם צריכים. אם אתם יודעים שהקו לא עמוס, יהיה זה נכון לדבר עם נציג שירות לקוחות אנושי ולא לחכות להודעה לעוד הרבה זמן. לפעמים הקו יהיה עמוס, או שבעצם תוכלו לבצע את הפעולה המסוימת בכוחות עצמכם דרך האפליקציה או האתר של החברה. היום יותר ויותר חברות עוברות תהליכי דיגיטליזציה ואוטומציה, מה שמאפשר ללקוחות לבצע מגוון פעולות בכוחות עצמם באתר הבית של החברה.

דרך האתר שירות בקליק תוכלו לקבל מידע לכל זה – ועוד הרבה יותר!

 

עוד כתבות מעניינות:

ווצאפ
בלוג

שליטה בוואטסאפ: מדריך לשליחת הודעות למספרים שלא נשמרו

WhatsApp הפכה לחלק בלתי נפרד מהתקשורת היומיומית שלנו, ומאפשרת לנו להתחבר עם חברים, משפחה ועמיתים באופן מיידי. עם זאת, עשויים להיות מקרים שבהם תרצה לשלוח הודעת WhatsApp למספר שלא נשמר. בין אם אתם שולחים הודעה לעצמכם או פונים לאיש קשר חדש, אנחנו מבטיחים לכם. במדריך המקיף הזה, נדריך אותך לאורך השלבים לשליחת הודעת WhatsApp מבלי לשמור איש קשר באייפון שלך.

מיטה זוגית
בלוג

איך לבחור רהיטים נכון ולשלב אותם בבית

לפני בחירת רהיטים חדשים חשוב לחשוב על הסגנון ואופי הבית. האם הסגנון הוא מודרני, קלאסי, כפרי או אקלקטי? שילוב נכון של רהיטים חדשים עם הסגנון הקיים ייצור מראה הרמוני ואסתטי.

בלוג

בטיחות בעבודות תחזוקה – הציוד האישי הנדרש

עובדי תחזוקה נחשפים באופן תדיר מאוד לסיכונים שונים כחלק מעבודתם היומיומית. הם עובדים פעמים רבות בסביבה לא מוארת כראוי, בגבהים ובמרחבים צרים. סיכונים נפוצים כוללים נפילות, התחשמלות, חבלות וחתכים. לכן, חיוני לספק להם ציוד מגן אישי מתאים.